Trendy mijającego lata

Dzisiaj mam na sobie długą, jedwabną koszulo-sukienkę w granatowe paski z Massimo Dutti. Tak, tak, to tam pracuję. Od pewnego czasu tak właśnie spędzam czas na emeryturze. :-)Koszula1

Koszula2

Jakoś bardzo mi moja koszula, kupiona już na wyprzedaży, przypomina sukienkę z kolekcji wiosenno-letniej Dolce & Gabbana.

Dolce&Gabbana. Źródło zdjęcia www.vogue.com

Dolce&Gabbana. Źródło zdjęcia www.vogue.com

Znajomość trendów, czy inspiracja kolekcją znanego projektanta?
W tym wypadku  powiedziałabym – znajomość trendów, a nie daleko idąca inspiracja. Różnice są znaczne: inne zapięcie (u mnie sukienka całkowicie się rozpina, jak koszula), inny kolor, inna szerokość pasków i u mnie nie ma haftowanego kwiatka. :-)

Koszula bardzo mi „przypasowała”.Koszula3

Koszula4

Do niej mam następujące dodatki: klapki – BioNatura, torebka – Monnari. Okulary Gepetto6Koszula7Koszula8I pomyśleć, że jeszcze w sobotę chodziłam w tej sukience, a w niedzielę… brr, zimno i mokro.

Wszystkie zdjęcia: Pola Chrobot – Photopolka.

14 myśli nt. „Trendy mijającego lata

  1. Sukienka ciekawa, ale kompletnie nie w moim stylu. Szkoda, że na żadnym zdjęciu nie jest związana, bo zdaje się ma pasek? Za to torebka po prostu zjawiskowa :)

  2. CUDO !!! koszula jest w miom guście i też mam bardzo bodobną, pokazywałam na blogu :-) Tą z wybiegu też bym chętnie przygarnęła :-) Jago wyglądasz w niej rewelacyjnie a kolczyki i torebka to już naprawdę do pozazdroszczenia. Pozdrawiam Cię Jago :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>