Modna, piękna i zdrowa

Październik – międzynarodowy miesiąc walki z rakiem piersi.
Powiecie. Mnie to nie dotyczy. Czy naprawdę. Opowiem historię.
Moja znajoma wybierała się na profilaktyczne badanie piersi. Nie chciało jej się iść samej, więc namówiła młodszą siostrę na wspólne wyjście. I co? Znajoma była zdrowa, u siostry wykryto guza piersi. Nie bójcie się. Jest już po operacji, po leczeniu. Jest wszystko OK. Ale tylko dzięki szybkiemu wykryciu guza.

Ja namawiam na profilaktyczne badania piersi. Sama się badam i daję słowo, że to nie boli.Logo akcji Quiosque

Wspierają nas, kobiety, marki modowe.
Polska marka Quiosque już po raz szósty organizuje akcję „Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa”. Celem inicjatywy jest zachęcenie kobiet do dbania o zdrowie, a przede wszystkim do wykonywania badań profilaktycznych. Od początku partnerem akcji jest Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa Centrum.T-shirt marki Quiosque

Po raz kolejny marka Quiosque zaprojektowała piękne, kobiece t-shirty wspierające tę akcję. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Amazonki.

Pamiętajcie. Mamy być modne, piękne i zdrowe.

Pamiętajcie. Mamy być modne, piękne i zdrowe.

2

Drogie Czytelniczki. Mamy czas na fryzjera, na manicure i pedicure, znajdźmy czas na badania profilaktyczne. Bo nie tylko mamy być modne, piękne, ale przede wszystkim zdrowe.
Polecam także filmhttps://www.youtube.com/watch?v=wOoa02LDs3I

Obejrzyjcie kniecznie.

3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>