Sukienka dobra na wszystko.
Na lato, jesień, zimę i wiosnę. Do tańca, na spacer i spotkanie. To nie „mała czarna”, ale oversize czarna.
Sukienka prosto z wybiegu we Lwowie do mojej kolekcji.
To jedna z sylwetek, która była prezentowana przez Monikę PtASZEK na tegorocznym lwowskim fashion weeku.

Lubię nosić sukienki do spodni. To chyba widać. Spodnie bardzo dawno w mojej szafie.





Torebka – Czarny.



Kolczyki – rabanne H&M.





Wszystkie zdjęcia: Ewa Faczewska – Dihanea.