Kombokolor

Dzisiaj przedstawiam Kombokolor, kolejną polską markę, w której można się zakochać. Moje serce zdobyła na pewno.

Kiedy Pola, fotografka z którą współpracuję przyszła na nasze spotkanie w bluzie Kombokolor – oniemiałam z zachwytu. Natychmiast się tym zainteresowałam.

Źródło zdjęcia: Kombokolor

Źródło zdjęcia: Kombokolor

Kombokolor działa od 2010 r. Stworzyła markę projektantka Izabela Jankowska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Czym się marka wyróżnia? Pięknymi printami na dobrej jakości materiale. Fasony tradycyjne  – bluzy, t-shirty, tuniki, spodnie, spódnice „udekorowane” kolorowymi, radosnymi printami. Forma  – oversize. Jednym z charakterystycznych printów jest jaskółka – element logo marki.

Źródło zdjęcia: Kombokolor

Źródło zdjęcia: Kombokolor

Niedawno był Dzień Matki. Moje niezawodne córki zrobiły mi prezent w postaci bluzy/płaszczyka Kombokolor z kolekcji GIRL ss2018. Zaraz się w niego ubrałam.Kombokolor1

Kombokolor2

Kombokolor3

Kombokolor4

Spodnie w dziury i printy – Odio & Jakub Pieczarkowski.Spodnie Odio & Pieczarkowski

Kolczyki, gdyby kogoś to interesowało – Zara.Kolczyki Zara

Płaszczyk zobaczycie w niejednej mojej stylizacji, bo przypadł mi bardzo do serca, a ja już się rozglądam za kolejnymi rzeczami tej marki.

4 myśli nt. „Kombokolor

  1. Zawsze bardzo mi się prawie wszystko podoba i zachwyca… prawie, bo zawsze mi się buty nie podobają 😫 czemu, ach czemu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>