Z cyklu „czwartkowe płaszcze”, płaszcz nr 9

Zanim pożegnamy rok 2020 i przywitamy rok 2021, czas na cykl „czwartkowe płaszcze”. Dziś , płaszcz nr 9 – Marta Sidoruk.1

2

Płaszcz kupiłam na początku 2020 roku. Obiekt zazdrości moich koleżanek. Ale Marta już nie miała tej tkaniny. Krata – ciągle modna. Wzór – ponadczasowy. Guziki – super. Na dodatkach się skupiajmy. One tworzą niepowtarzalny styl. Miałam propozycje, aby sprzedać ten płaszcz. Donoszę uprzejmie… nic z tego. On nie jest na sprzedaż!!!345678910Jak wspomniałam był to pierwszy płaszcz kupiony w 2020 roku. Chwaliłam się nim na blogu. A jakim płaszczem kończę ten rok? Zobaczycie za xxx czwartków. :-)
Życzę szczęścia w Nowym 2021 Roku.

4 myśli nt. „Z cyklu „czwartkowe płaszcze”, płaszcz nr 9

  1. Ostatnio mierzyłam bardzo podobny plaszcz (aczkolwiek z innej firmy) I zastanawiałam się nad kupieniem. Jedyne co mnie martwiło to sklad płaszcza, szukałam dla siebie czegoś co miałoby w składzie głównie wełnę a znaleziony płaszcz to w ponad 50% poliester… .Tak wiec pewnie będe szukała dla siebie nowego.

    Bardzo podoba mi się wzór. Uświadomiłam sobie, ze wiekszość płaszczy jakie mam w szafie jest smutne i przydałoby mi się coś takiego bardziej wesołego.

  2. Płaszcz piękny …Ty jak zawsze ozdabiasz sobą te stylizacje. Wszystkiego dobrego w Nowym 2021 Roku . Sukcesów modowo/blogowych ! Zdrowia i normalności ! Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>