Konkurs modowy dla ludzi z fantazją


Butik „Avangarda”, o którym Wam pisałam kilkakrotnie, ogłosił konkurs dla wszystkich, którzy mają pomysł i fantazję pn. „POTNIJ SZMATY – ZRÓB KREACJĘ”.

Konkurs dla znudzonych szarą ulicą!

W ogłoszeniu organizatorki napisały: „Jeśli masz pomysł co zrobić z niemodnym ciuchem, żeby zmienił się w hit wybiegu przyjdź do nas, do „Avangardy”, Piotrkowska 87! Zaopatrzymy Cię w niemodne ciuchy, abyś mógł wykazać się kreatywnością i zapewnił rozrywkę na chłodne już wieczory :-). 

Wygraną jest wyeksponowanie kreacji na naszej wystawie i promowanie tym samym autora przez dwa tygodnie. Konkurs trwa do 31 października. Serdecznie zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i chcących się sprawdzić amatorów!!!”

Zdjęcia Baga-Baga

Odzew był olbrzymi. Zgłosiło się wielu chętnych po ciuchy, nowe, ale już wycofane ze sprzedaży (można było oczywiście samemu je wybrać).

Na koniec października rzeczy w nowej odsłonie zostały przyniesione do butiku.

Byłam poproszona do jury konkursu i miałam zaszczyt przewodniczyć komisji, w której zasiadły także:

Katarzyna Burzyńska – konstruktor odzieży z wieloletnim doświadczeniem

oraz Dominika Ciurzyńska – kierownik sklepu, „żywy manekin”,  sekretarz komisji.

Po wielu dyskusjach  wybrałyśmy trzy najlepsze projekty.

Pierwsze miejsce zajął Łukasz Konieczny za totalne szaleństwo i pomysł, którego nie da się podrobić oraz finezję w wykonaniu swojego projektu (połączenie białej koszuli z dżinsami).

Drugie miejsce – Magdalena Sochaczewska za schludność wykonania, ciekawe rozwiązania i coś urzekającego w zaprojektowanej kurtce.

Trzecie miejsce – Aleksandra Kot za niebywałą misterność wykonania projektu.

Zdjęcia „Avangarda”

Zabawa modą dla wszystkich była prawdziwą przyjemnością. Mogę złożyć jedynie gratulację zarówno organizatorom za pomysł konkursu, jak i uczestnikom za świetne projekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>