Koralowe serce

Mój blog ma już 5plus lat. W czerwcu tego roku właśnie obchodził urodziny.

Bardzo duże wsparcie dają mu moje czytelniczki i czytelnicy, którzy mnie komentują, nawet „obsypują” komplementami, i nie tylko.

Od jednej z Pań dostałam konfiturę różaną, od innej naszyjnik, a w ostatnich dniach od Małgorzaty Wiktorii Bednarczyk z Krakowa – czerwone korale.

Wszystko zaczęło się rok temu, kiedy Małgorzata napisała do mnie, że będzie w Łodzi i zapytała czy możemy się spotkać. Przy dzbanku lemoniady obgadałyśmy życie, zainteresowania i kwestie ogólne. Mogłybyśmy tak siedzieć do dzisiaj gdyby nie pędzący czas.
Od tamtego dnia jesteśmy w serdecznym kontakcie.
Pewnego razu zobaczyłam na Facebooku zdjęcie Małgorzaty i innych Małgorzat (spotkanie Pań o tym imieniu) z Małopolski, w koralach z Małopolski.

Małopolskie Małgorzaty i Małopolskie korale. Małgorzata Bednarska w oierwszym rzędzie (od prawej). Źródło zdjęcia

Małopolskie Małgorzaty i Małopolskie korale. Małgorzata Bednarska w oierwszym rzędzie (od prawej).
Źródło zdjęcia

Napisałam do niej, że co prawda nie mam na imię Małgorzata i pochodzę z innego regionu Polski, korale koloru czerwonego bardzo mi się podobają. I co? Dostałam je w prezencie.

Korale są drewniane, czerwone, zawieszone na czerwonym rzemyku.
Na pewno wykorzystam je w kilku stylizacjach, o czym uprzejmie doniosę.Czerwone korale1

Kurtka, którą stroją czerwone korale - Dvorus.

Kurtka, którą stroją czerwone korale – Dvorus

A na razie ułożyłam z nich czerwone, koralowe serce dla Małgorzaty i wszystkich moich CZYTELNIKÓW. Dziękuję Wam za tych pięć lat.Koralowe serce

4 myśli nt. „Koralowe serce

 1. Gratulujemy 5-ciuplus lat istnienia Pani blogu: jak ten czas szybko płynie, a jednocześnie szalenie miło w kontakcie z Panią.
  Z komentarzami czasem nie nadążam, ale z permanentnym oglądaniem tak!
  Trudno sobie wyobrazić, że mogłoby zabraknąć spotkań internetowych z Panią, czerpię z nich radość, relaks i optymizm…
  Każda Pani inspiracjo-prezentacja jest niepowtarzalna i opatrzona Pani ciepłym uśmiechem, a wiec WYJĄTKOWA. Czekamy również na ciekawostki i informacje ze świata mody świetnie przez Panią serwowane.
  Dziękujemy za blog stworzony przez Panią dla nas – kobiet dojrzałych i pragniemy (my czytelniczki) jego kontynuacji, oczywiście do końca świata i o jeden dzień dłużej…:)
  Maria

  • Oj witam i dziękuję za ten komentarz. Dodaje energii. Bloga mam zamiar nadal prowadzić. Dziękuję za obecność na nim. Pozdrawiam

 2. Cała przyjemność po naszej czytelniczej stronie … To było pięć miłych dla oka , pouczających w kwestiach stylu lat .. i za to należą Ci się Jago słowa podziękowania . Za Twój uśmiech , za Twój wdzięk , urodę stylizacji ofiaruję Ci Pani pęk czerwonych melancholii … Życzę kolejnych jubileuszy i nieustającego pasma sukcesów . Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>