Słońce dodaje mi skrzydeł

Mamy marzec. A jak marzec to wiosna. Dziś meteorologiczna, a za niecałe dwadzieścia dni, kalendarzowa. Jak to pięknie brzmi – wiosna. Wychodzę naprzeciw niej. Wystarczą warstwowo dwa swetry, szal itd. No i okulary przeciwsłoneczne. Słońce dodaje mi skrzydeł. :-)1

Sweter – Massimo Dutti.Sweter Massimo Dutti1

Sweter Massimo Dutti2

Szal Jarosław Ewert3

Spódnica – Zara.Spódnica1

Spódnica2

Szal – Jarosław Ewert.Szal Jarosław Ewert1

Szal Jarosław Ewert2

Kolczyki – Aldo.Kolczyki Aldo

Torba – Przywara Strzałka.Torba Przywara Strzałka

Torba Przywara Strzałka2

Buty – Zara.Buty Zara

Nawet jak będzie padał deszcz, który jest potrzebny – zrozumiem to i nie będę narzekać. Bo ja czuję wiosnę.

Wszystkie zdjęcia: Pola ChrobotPhotopolka.

4 myśli nt. „Słońce dodaje mi skrzydeł

  1. Mi również. W tym roku wprawdzie prawdziwej zimy nie uświadczylam ( przynajmniej tutaj gdzie mieszkam) ale już nie mogę się doczekać pierwszych wiosennych dni. Urodziłam się w złym kraju, powinnam urodzić się we Włoszech czy w Hiszpanii bo uwielbiam słońce i zauwazyłam, ze jak świeci słónce to mam o wiele więcej energii niż teraz zimą. Kiedy to łapie mnie senność i całe popołudnia bym normalnie w świecie przesypiała.

    W stylizacji najbardziej podoba mi się torebka, czarna, elegancka i klasyczna. A jednocześnie z nieszablonowym dodatkiem.

    • Słońce powoduje, że się uśmiechamy. Dlatego tylu radosnych ludzi mieszka na południu Europy. No cóż, taki mamy klimat. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>